ارائه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران تو حوزه آتش عنوان و خدمات پناه

ASGHبهOOOON گزارش روابط عمومی اداره فاوای شهرداری تهران، رویداد InnoTehran توسط این موسسه و با شریک شدن سازمان آتش نشانی و خدمات امن و مجری نوآوری و شکوفایی و همزمان با نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ داخل محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

موضوع واقعی این برنامه که از شایسته کردن ۱۲ ظهر در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود، «عرضه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران در مرزوبوم آتش نشانی و خدمات ایمنی» خواهد بود.

آموزش های شهروندی، آموزش های تخصصی، مشابه سازها AR AR و VR و پیشگیری از تصادم اتش از مهم ترین رویکردهای برگزاری این رویداد.

است این رویداد دومین همایش از سلسله رویدادهای Reverse Pitch است که توسط مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند در مجموعه شهرداری تهران بخاطر پاسخگویی به نیازهای فناورانه زیرمجموعه های مدیریت شهری برنامه ریزی و ارتکاب می.

شود گفتنی است محور نخستین رویدادInnoTehran، حوزه مدیریت پسماند شهری وجود که تو پی برگزاری مظفر آن از شرکت های فناور و دانش زمینه دعوت شد تا طرح های نوآورانه خویشتن را در آن مرزوبوم به دبیرخانه و مرکز تهران هوشمند ارسال.

کنند لازم بوسیله ذکر است، تمامی شرکت های بینش بنیان، فناور و خلاق، اعضای زیبایی صنفی رایانه ای، پژوهشگران، فناوران و استارتاپ های علاقمند می توانند با مراجعه به (نشانی.INOTEX) COM و ادا ثبت معروفیت در این رویداد انبازی.

کنند علاقمندان برای ستاندن اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های-۶۳ ۸۸۳۹۸۵۴۳ تماس نتیجه.